Kreatyna dla ciebie

Kreatyna jest jednym z najpopularniejszych suplementów diety stosowanych przez kulturystów. Zawdzięcza to wysokiej skuteczności we wspomaganiu budowy masy mięśniowej i właściwościom, które pozwalają zwiększać siłę i wytrzymałość mięśni.
Osobom, które szukają wsparcia przy treningach, często poleca się kreatynę, która uznawana jest za najskuteczniejszy dozwolony środek anaboliczny. Jej niezwykłe właściwości pozwalają zwiększyć siłę i poprawić wytrzymałość mięśni. Dzięki temu trening może przebiegać dłużej i tym samym dawać lepsze i szybsze rezultaty.
Kreatynę można przyjmować w wielu wygodnych postaciach. Dostępna jest ona w proszku, płynie, tabletkach, kroplach, a nawet gumach do żucia. By optymalnie wykorzystać możliwości płynące ze stosowania kreatyny, należy sięgnąć po nią pod okiem doświadczonego trenera.
Kreatyna nie lubi kofeiny, więc na czas suplementacji tym składnikiem lepiej zrezygnować z produktów zawierających kofeinę. Przyswajalność suplementu można wspomóc poprzez sięgnięcie po glukozę lub białek.

Previous post Kreatyna a stosowana dieta
Next post Kreatyna – czym jest?